Kes me oleme ja mille nimel tegutseme

MTÜ Loodusmeel pakub rehabilitatsiooni- ja erihoolekandeteenuseid eelkõige Järvamaal, kuid vajadusel ning vastastikusel kokkuleppel ka muudes piirkondades. Meie jaoks on oluline iga kliendi puhul mõista tervikpilti ning toetada sellest lähtuvalt tema toimetulekut igapäevaelu tegevustega. Et tuua inimese ellu rohkem rõõmu ja sisemist tasakaalu toimub suur osa meie tööst looduskeskkonnas ning just sel eesmärgil kaasame ka teraapialoomi. Meie meeskonnas töötavad ratsutamisterapeudid nii füsioteraapia-, tegevusteraapia- kui psühholoogilise nõustamise suunal. Töö väljaspool tavakeskkonda motiveerib inimest väljuma oma mugavustsoonist, suurendab füüsilist aktiivsust ning paneb aktiivsemalt tegutsema oma heaolu nimel. Meie sihtrühmadeks on nii lapsed kui täiskasvanud, keda kõnetab meie lähenemine.

Kes kuuluvad meie meeskonda

Marge Kaljuste
Marge KaljusteAsutuse juht, sotsiaaltöötaja
Olen Marge, Loodusmeel MTÜ asutaja. Sotsiaalvaldkonnas olen töötanud 26 aastat. Kogemus on hoolekodu, taastusravi ja rehabilitatsioonisüsteemis.
Külli Aas
Külli AasSotsiaaltöötaja
Olen Külli, lõpetanud olen Tallinna Ülikooli rakendusliku sotsiaaltöö magistriõppe aastal 2009. Erialast tööd alustasin päevakeskuse tegevusjuhendajana.
Marge Pener
Marge PenerSotsiaaltöötaja
Rehabilitatsioonisüsteemis alustasin sotsiaaltöötajana 2019. aastal. Loodusmeele meeskonnaga liitusin käesoleval aastal. Minu tööks on peamiselt koordineerida laste sotsiaalse rehabilitatsiooni teenust. Mind inspireerivad ka väikesed sammud eesmärgi suunas, mille saatjaks olen saanud olla.
Kariina Grauberg
Kariina GraubergTegevusterapeut
Oma töös on minu jaoks kõige olulisem just südamega lähenemine ning
vaatamata mu noorusele, olen teatud eluaspektides väga vanamoeline.
Pia-Johanna Laidoner
Pia-Johanna LaidonerTegevusterapeut
Ingrit Talvist
Ingrit TalvistEripedagoog
Mina olen Ingrit, olen pika koolitöö kogemusega eripedagoog.
Riina Raudsepp
Riina RaudseppEripedagoog
Mina olen Riina Raudsepp, ema kahele imelisele tütrele, eripedagoog ametilt ja hingelt.
Ellen Rosimannus
Ellen RosimannusEripedagoog
Olen aastaid töötanud võõrkeelte õpetajana, eripedagoogina alates 2020. aastast.
Minu kirg on õppimine ja mulle meeldib vaheldusrikkus. Eripedagoogi ja õpetaja
eriala täiendavad teineteist suurepäraselt.
 Laima Parik
Laima ParikPsühholoog
Mina olen Laima. Minu missioon on psühholoogilise nõustamise kaudu mõtestada nii maailma, suhteid kui tundeid; märgata ja välja tuua erinevaid vaatenurki ning pidepunkte, et toetada inimesi enda ümber ja teen seda eeskätt läbi positiivse psühholoogia võimaluste.
Hele Aluste
Hele AlustePsühholoog, ratsutamisterapeut, eripedagoog
Olen Hele, taustahariduselt psühholoog/eripedagoog-nõustaja/ratsutamisterapeut ning 2019. a sai minust ka diplomeeritud Alexanderi tehnika õpetaja.
Helle Niit
Helle NiitPsühholoog, perenõustaja
Õppisin psühholoogiks Tartu Ülikoolis ja töötanud sellel erialal päris palju aastaid. Peamiselt olen tegelenud peredega, aga ka koolitanud ja aidanud inimestel saada selgust oma tööalastes küsimustes.
Kaili Allmägi
Kaili AllmägiPsühholoog
Usun, et iga inimene on unikaalne, tuleb leida tugevused ja ressursid eesmärkide saavutamiseks, igaühe isikupärast lähtuvalt.
Theo Noordover
Theo NoordoverPsühholoog
Mina olen Theo ja olen pärit Hollandist. Nüüd ma elan Eestis juba kolm aastat ja töötan psühholoogina. Hetkel omandan doktori kraadi Tartu ülikoolis ja ōpin kliinilist psühholoogiat Hollandi avatud ülikoolis.
Helina Väärtmaa
Helina VäärtmaaTegevusjuhendaja
Minu nimi on Helina Väärtmaa. Töötan Loodusmeel MTÜ’s tegevusjuhendajana
alates 2020. aastast.
Eve Väärtmaa
Eve VäärtmaaTegevusjuhendaja
Sotsiaalvaldkonnas töötan alates 2010 aastast. Olen Loodusmeel MTÜ-s tegevusjuhendaja. Alates 2016 aastast alustasin tööd tugiisikuna lasteaias ning hiljem HEV laste koolis. Sellest sügisest töötan ka HEV laste koolis abiõpetajana. Teen oma tööd hoole ja armastusega!
Märt Lellsaar
Märt LellsaarFüsioterapeut
Oma töö juures meeldib mulle näha inimeste füüsise arengus progressi, motiveerida
neid liikuma ning isegi naudin neis sisemise sportlase väljatoomist, kui iganes suur või väike ta on!
Eveli Post
Eveli PostFüsioterapeut
Mina olen Eveli ja töötan Loodusmeel MTÜ’s peamiselt laste ja noorukite füsioterapeudina. Aitan lapsel arendada läbi terapeutiliste harjutuste füüsilisi võimeid ja oskusi. Minu teraapiate retseptiks on põhjalik ettevalmistus, kontakti ja turvalise keskkonna loomine, eesmärgipärasus ja kuhjaga rõõmu ning naeru.
Külli Kaarjas
Külli KaarjasLogopeed
Logopeeditöö juures hindan eelkõige mitmekülgsust. Tegelen väikelapsest vanurini, väga väga erinevate probleemidega.
Liis Mets
Liis MetsLogopeed
Suhtlemine on inimese kui sotsiaalse olendi üks põhivajadusi – minu kui kommunikatsioonispetsialisti eesmärk on anda kõikidele inimestele võimalus seda vajadust täita.

Lisaks kuuluvad meeskonda

  • Maret Martinson- sotsiaaltöötaja

  • Evelin Eding- psühhiaater

  • Piia Tamm- üldarst

  • Pia Miller- tegevusterapeut, ratsutamisterapeut (lapsehoolduspuhkusel)

  • Urve Tõnisson- õde; täiskasvanute koolitaja