Liitusin Loodusmeel MTÜ loova meeskonnaga 2021 aasta maikuus. Minu missioon on psühholoogilise nõustamise kaudu mõtestada nii maailma, suhteid kui tundeid; märgata ja välja tuua erinevaid vaatenurki ning pidepunkte, et toetada inimesi enda ümber ja teen seda eeskätt läbi positiivse psühholoogia võimaluste. Haridustee on andnud psühholoogi ameti ning muuhulgas ka magistrikraadi sotsiaalteadustes personalitöös. Ent õppimine pole peatunud ning akadeemilise hariduse kõrval näen võimalusi enesetäiendamiseks igal aastal ja kasutan seda suurima rõõmuga.

Ettevõtliku inimesena hoian vaimu värskena muuhulgas mittemidagitegemisega ning oskan tegevusetust suunata ja meeleolu pildistada. Mulle meeldib teelolek, rändamine ja kirjutamine. Hindan kõrgelt sõnade jõudu.

Elu peegeldavaid motosid on mul kaks. Esimene neist on Araabia vanasõna ja saatnud mind pikka aega: “Imesid võib teha hetkega. Võimatud asjad võtavad pisut enam aega.” ning käesoleva hetke inspiratsioon tuleb Liisi Õunapuu raamatust “Le Rhino” ja kõlab nõnda: “See maailm on täiesti oivalisi krutskeid täis!”