Mina olen Kristi, liitusin MTÜ Loodusmeele perega veebruarist, 2020. Minu töö on kordineerida (suunata ja toetada nii lapsi, peresid, spetsialiste kui koostööpartnereid) laste sotsiaalset rehabilitatsiooniteenust ja pakkuda sotsiaalnõustamise teenust. Sotsiaalnõustamine tähendab minu jaoks inimese toetamist ja abistamist mis iganes mures, vahest lihtsalt olla olemas.

Veidi endast: Minu lapsepõlveunistus oli saada laulvaks politseinikuks. Laulvaks, sest mulle on tohutult meeldib laulda ja politseinikuks, sest
olen alati armastanud tohutult rääkida, õiglust ja korda, Elu on mind siiski kujundanud läbi erinevate keerdkäikude juba väikesest lapsest
saadik, mis on pannud hindama inimelu kui väärtust ja hoidma ning kaitsma neid, kes seda enim vajavad. Siiski politseiniku ametit ma ei valinud, sest adusin, et olen selle ameti jaoks liiga õrn hingeke. Sujuvalt olen ühel hetkel oma elus jõudnud sotsiaaltööni. Õnneliku inimesena on mul õnnestunud teha oma tööd kire ja suure armastusega aastast 2003, 2006a omandasin ma sotsiaaltööalase hariduse. Mind on usaldanud minu töös erinevad imelised tööandjad nii kohalikest omavalitsustest, taastusravist, hooldekodust, kriminaalhooldusest kui isegi tanklast, kes on olnud suureks eeskujuks teha tööd austuse ja armastusega. Olen tegutsev lisaks tööle ka mitmes mittetulundusühingus, mille põhieesmärk on toetada ja suunata noori, kes seda enim vajavad. Viimased viis aastat olen olnud kodune ema kahele lapsele ning õppinud iseennast paremini tundma.

Minu töömoto on olnud alati üks: Teenindan oma klienti just nii hästi nagu soovin, et mind ja minu lähedasi teenindatakse.