Omandasin 2005. aastal ratsutamisterapeudi ja 2006. aastal Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas füsioterapeudi eriala. Füsioterapeudina aitan sul taastada tugiliikumisaparaadi või organsüsteemi töö peale traumat, haigust jms. Minu töö eesmärgiks on inimese võimalikult kiire ja efektiivne naasmine normaalsesse elu- ja töökeskkonda. Aga alati ei ole võimalik saada ´terveks´, väga suur roll on ka olemasoleva füüsilise võimekuse säilitamisel ja abivahendite kohandamisel.Taastumist on
võimalik toetada ja elukvaliteeti parandada nii igapäevase kehalise aktiivsuse, terapeutiliste harjutuste, kui ka ratsutamisteraapia kaasabil – kõiges eelnevas oskan nõustada. Liikumine, mis tahes erinevates vormides, on hea tervise üheks aluseks. Oskan Sind juhendada toolivõimlemisest tervisespordini!

Minu suurimaks kireks on ratsutamisteraapia. Teaduslikult on tõestatud, et see mõjub positiivselt inimese füüsilisele tervisele, emotsionaalsele, sotsiaalsele ja kognitiivsele arengule. Hobune on võimas loom, kelle abil võib üle saada oma hirmudest ja suurendada enesekindlust, mis omakorda loob tugeva aluspõhja mitmesuguste situatsioonidega toimetulekuks igapäevaelus.