Kes me oleme ja mille nimel tegutseme

MTÜ Loodusmeel pakub rehabilitatsiooni- ja erihoolekandeteenuseid eelkõige Järvamaal, kuid vajadusel ning vastastikusel kokkuleppel ka muudes piirkondades. Meie jaoks on oluline iga kliendi puhul mõista tervikpilti ning toetada sellest lähtuvalt tema toimetulekut igapäevaelu tegevustega. Et tuua inimese ellu rohkem rõõmu ja sisemist tasakaalu toimub suur osa meie tööst looduskeskkonnas ning just sel eesmärgil kaasame ka teraapialoomi. Meie meeskonnas töötavad ratsutamisterapeudid nii füsioteraapia-, tegevusteraapia- kui psühholoogilise nõustamise suunal. Töö väljaspool tavakeskkonda motiveerib inimest väljuma oma mugavustsoonist, suurendab füüsilist aktiivsust ning paneb aktiivsemalt tegutsema oma heaolu nimel. Meie sihtrühmadeks on nii lapsed kui täiskasvanud, keda kõnetab meie lähenemine.

Kes kuuluvad meie meeskonda

Marge Kaljuste
Marge KaljusteAsutuse juht, sotsiaaltöötaja
Olen Marge, Loodusmeel MTÜ asutaja. Sotsiaalvaldkonnas olen töötanud 26 aastat. Kogemus on hoolekodu, taastusravi ja rehabilitatsioonisüsteemis.
Kristi Zibo
Kristi ZiboTeenuste koordinaator, sotsiaaltöötaja
Minu töö on kordineerida (suunata ja toetada nii lapsi, peresid, spetsialiste kui koostööpartnereid) laste sotsiaalset rehabilitatsiooniteenust ja pakkuda sotsiaalnõustamise teenust.
Anne Helme
Anne HelmeSotsiaaltöötaja, kogemusnõustaja
Olen kolme lapse ema (peres erivajadusega lapsed), lõpetanud Tallinna Ülikooli sotsiaaltöö erialal. Töötanud koordinaatorina ja võlanõustajana, dekreediasendajana, lasteaiaõpetajana, viimased aastad olen olnud puuetega laste tugiisik ja lapsehoidja
Riina Järve-Tammiste
Riina Järve-TammisteSotsiaaltöötaja, kogemusnõustaja
Riina Järve-Tammiste, MSc, MSW

sotsiaaltöötaja
perede ja võrgustiku taastumistreener (kogemusnõustaja)
taastumise mõtteviisi (CARe metoodika) praktik ja koolitaja

Elke Mäemurd
Elke MäemurdTegevusterapeut, ratsutamisterapeut
Tegevusterapeut aitab õppida kasutama lihtsaid abivahendeid ja võtteid, et erinevate tegevustega toime tulla. Tegevusterapeudi töövahendiks on tegevus!
Ingrit Talvist
Ingrit TalvistEripedagoog
Mina olen Ingrit, olen pika koolitöö kogemusega eripedagoog.
 Laima Parik
Laima ParikPsühholoog
Mina olen Laima. Minu missioon on psühholoogilise nõustamise kaudu mõtestada nii maailma, suhteid kui tundeid; märgata ja välja tuua erinevaid vaatenurki ning pidepunkte, et toetada inimesi enda ümber ja teen seda eeskätt läbi positiivse psühholoogia võimaluste.
Riina Raudsepp
Riina RaudseppEripedagoog
Mina olen Riina Raudsepp, ema kahele imelisele tütrele, eripedagoog ametilt ja hingelt.
 Pille Kõiv
Pille KõivFüsioterapeut
Oma töös keskendun kliendile, keda soovin aidata, parandada nii laste kui täiskasvanute füüsilist seisundit, et nad paremini igapäevaeluga hakkama saaksid.
Hele Aluste
Hele AlustePsühholoog, ratsutamisterapeut, eripedagoog
Olen Hele, taustahariduselt psühholoog/eripedagoog-nõustaja/ratsutamisterapeut ning 2019. a sai minust ka diplomeeritud Alexanderi tehnika õpetaja.
Helle Niit
Helle NiitPsühholoog, perenõustaja
Õppisin psühholoogiks Tartu Ülikoolis ja töötanud sellel erialal päris palju aastaid. Peamiselt olen tegelenud peredega, aga ka koolitanud ja aidanud inimestel saada selgust oma tööalastes küsimustes.
Külli Kaarjas
Külli KaarjasLogopeed
Logopeeditöö juures hindan eelkõige mitmekülgsust. Tegelen väikelapsest vanurini, väga väga erinevate probleemidega.
Helina Väärtmaa
Helina VäärtmaaTegevusjuhendaja
Minu nimi on Helina Väärtmaa. Töötan Loodusmeel MTÜ’s tegevusjuhendajana
alates 2020. aastast.
Eve Väärtmaa
Eve VäärtmaaTegevusjuhendaja
Sotsiaalvaldkonnas töötan alates 2010 aastast. Olen Loodusmeel MTÜ-s tegevusjuhendaja. Alates 2016 aastast alustasin tööd tugiisikuna lasteaias ning hiljem HEV laste koolis. Sellest sügisest töötan ka HEV laste koolis abiõpetajana. Teen oma tööd hoole ja armastusega!

Lisaks kuuluvad meeskonda

  • Jelena Plakk- sotsiaaltöötaja (lapsehoolduspuhkusel)

  • Maret Martinson- sotsiaaltöötaja

  • Evelin Eding- psühhiaater

  • Piia Tamm- üldarst

  • Pia Miller- tegevusterapeut, ratsutamisterapeut (lapsehoolduspuhkusel)

  • Inge Vallandi-kogemusnõustaja

  • Urve Tõnisson- õde; täiskasvanute koolitaja